-->

Türk Müzik Endüstrisi Deşifre Oldu

Türk Müzik Endüstrisi Deşifre Oldu

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDE VE MARKETLERDE NEDEN MÜZİK ÇALINIYOR?

???

Bilinçaltına Yönelik Etkileme Yöntemleri

Amerikayı kuran masonlar

Amerikayı kuran masonlar

Zihin Kontrolü

Zihin Kontrolü

İllüminati Gerçeği

İllüminati Gerçeği

SÜPER VİRÜSLER

SÜPER VİRÜSLER 


Süpervirüs diye bilinen virüs sinek gibi ezilip öldürülemez! Süpervirüs insanlar tarafından üretilmiştir ve antibiyotiklere dirençli bir virüstür. Süpervirüs bir seri değişimden geçerek şu an yaşadığı çevreyi ev edinmiş güçlü bir mikroptur. 


Bütün bunlar ne demektir? Bakteriyel bir rahatsızlık nedeniyle antibiyotik aldığımızda ilaç hastalık yapan bakteriyi öldürür ama antibiyotiğe mukavemet gösteren bakteri yaşamayı başarabilir. Geride kalan, yani yaşamaya devam eden bakteri çoğalır. Çoğalırken şekil değiştirerek bambaşka bir bakteriye dönüşür. Bu yeni oluşan bakteriyi alınan antibiyotik öldürmez, öldürmeye gücü yetmez. Gereksiz yere fazla kullanılan antibiyotikler süpervirüsün oluşmasına nedendir. Antibiyotikler süpervirüsü öldüremez çünkü süpervirüs piyasadaki ilaçların hepsini bildiği için direnç mekanizması geliştirmiştir. Kullanılan antibiyotiklerin miktarı arttıkça süpervirüs şekil değiştirerek daha güçlü hale gelmektedir.

Süpervirüs en çok hastanelerde, bakım evlerinde, kreşlerde oluşur ve türer. Çünkü bu tür yerler hastalık barındırır. Hastalıklar değişik antibiyotiklerle iyileştirilmeye çalışılırken aynı zamanda ilaçlara mukavemet eden enfeksiyonlar (mikroplar) oluşur.

Araştırmacılar ilaçlara direnç gösteren süpervirüsün nasıl yok edilebileceğine dair çalışmaları sürdürürken halkı galeyana getirmemek için fazla açıklama yapmazlar. Ama enfeksiyonların konrolü, yeni ve güçlü antibiyotikler ve bu ilaçların yerli yerinde kullanılması süpervirüsün kontrol altına alınması için sürdürülmekte olan çalışmalardan bazılarıdır.

Süpervirüsün ölmesi şimdilik mümkün olmasa da kontrol altında tutulması mümkündür. Bu konuda biz ilaç kullanıcıları neler yapabiliriz?

▪ Doktorunuz antibiyotik yazmaya gerek görmüyorsa antibiyotik almak için üstelemeyin. Antibiyotik alırken verilen dozun tamamını verilen sürede kullanın ve bitirin. İyileşseniz bile tedaviyi tamamlamak için size verilen ilacı gereken dozda alarak bitirmelsiniz.
▪ Başkalarina ait ilaçları kullanmayın. Diğerlerine ait ilaçlar size uygun olmayabilir.
▪ Daha önceden kullanılmış, bir kenarda bekleyen antibiyotikleri kullanmayın. Yanlış ilaç almak suretiyle, almanız gereken tedaviyi geciktirirsiniz. Bu arada mikroplar büyümeye ve güçlenmeye devam eder. Asıl almanız gereken ilacı almaya başladığınızda etki göstermeyebilir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder